O NÁS

Slovanská piváreň Petržalka je priestranná piváreň, ktorá ponúka dobré jedlo a pivo v štýlovom prostredí. Naše jedlá pripravujeme z kvalitných surovín a čo je najdôležitejšie, každé jedlo je pripravené s láskou.

V ponuke máme čapované pivo Krušovice 10° a 12° - Krušovice sú jedným z najstarších pivovarov v Českej republike, vzniklo už v roku 1517 a krušovické pivo bolo obľúbené pivo cisára Rudolfa II., ktorý osobne dohliadal na kvalitu používaných surovín).

Ďalej máme v ponuke čapovaný Zlatý Bažant ´73, výnimočný ležiak inšpirovaný najstarším zachovaným varným listom piva Zlatý Bažant.

Pivní fajnšmekri ocenia čapovanú IPA Lagunitas - klasická nefiltrovaná americká IPA zaliata kalifornským slnkom. Jedinečný výrobný proces jej dáva plné telo, vysokú horkosť a pritom ľahkú pitelnosť.

V našej pivárni ponúkame aj čapované tmavé pivo Maurus a kto by chcel, môže si vychutnať aj rezané pivo.

Ponúkame aj remeselné pivo Bradáč Rainbow (fľaškové), čo je tradičný český ležiak, ktorý vyniká svojou plnou chuťou a dlho doznievajúcou horkosťou, ktorú mu dodávajú české odrody chmeľu Premiant, Sládek, Žatec a Kazbek. Jedinečnú arómu získal vďaka studenému chmeleniu Kazbekom.

Pre osvieženie máme v ponuke aj čapované nealko pivo Zlatý Bažant a Zlatý Bažant Radler (citrón, grep).

Priestranné priestory našej pivárne sú vhodné aj na súkromné, či firemné akcie. Ak teda rozmýšľate, kde oslávite narodeniny, krst, promócie, rozlúčku so slobodou alebo iné, ste na správnom mieste.

Je pre nás nesmierne dôležité, aby boli naši hostia a zákazníci spokojní, preto neustále pracujeme na skvalitňovaní nami ponúkaných služieb.